معرفی کلینیک

از اواخرسال1384 با تصویب هیأت رئیسه دانشگاه ساخت این مجموعه شروع شد، و در اوایل  سال1386 به پایان رسید. ساختمان کلینیک با مساحت 3900 متر مربع و زیربنای 2500 متر مربع در 3  طبقه شامل 30مطب پزشک،تزریقات و پانسمان، آزمایشگاه، پاتولوژی،رادیولوژی و سونوگرافی طراحی  شده که 1400مترمربع از این فضا جهت پارک وسایل نقلیه پزشکان در نظر گرفته شده است.
همچنین  مرکز MRI در فضایی به مساحت 750 متر مربع با زیربنای 450 متر مربع ساخته شده است
 
 خدمات قابل ارائه
 
 کلینیکی :
 
در این مرکز 78 پزشک متخصص و فوق تخصص در رشته های قلب و عروق،جراحی قلب،اطفال،ریه،گوارش،عفونی،آنکولوژی وخون، آلرژی، مغز و اعصاب،غدد، نفرولوژی، ارتوپدی، زنان،داخلی،پوست،اعصاب و روان،جراحی مغزواعصاب،اعصاب وروان کودکان،چشم،کلیه و فشارخون،رادیوتراپی،کلیه و مجاری ادراری،گوش-حلق-بینی ، جراحی پلاستیک و روماتولوژی به صورت تمام وقت و پاره وقت مشغول به خدمت هستند.
 
 پاراکلینیکی :

 این مرکز دارای یک واحد آزمایشگاه-پاتولوژی است که کلیه آزمایشات مورد نیاز بیماران  با  پیشرفته ترین دستگاههادر آن قابل انجام می باشد.همچنین بخش پرتونگاری این مرکز  دارای دو دستگاه رادیولوژی و یک دستگاه سونوگرافی و یک دستگاه MRI  است. سایر  بخشهای پاراکلینیکی که در حال خدمت رسانی می باشند شامل: تست ورزش-اکو-تست  ریه-شیمی درمانی-نوار مغز،نوار عصب-کلینیک فشار خون- نوار قلب-بینایی سنجی-  لیزر(پوست)-داروخانه
 
 
 *** کلیه مطب های پزشکان مجهز به مدرنترین وسایل اداری و تجهیزات پزشکی مورد نیاز است و امکانات رفاهی برای مراجعین در نظر گرفته شده است.جهت رفاه حال بیماران کلیه اقدامات درمانی بیماران در کلینیک قابل انجام است و نیاز نیست جهت اقدامات درمانی بیمار به خارج از کلینیک ارجاع داده شود .
 
 

منو اصلی